134-ე კანტონის გამოფენა
“კანტონის გამოფენა”, რომელიც ასევე ცნობილია როგორც “ჩინეთის იმპორტისა და ექსპორტის გამოფენა”, არის უძველესი, ყველაზე მასშტაბური და წარმომადგენლობითი სავაჭრო გამოფენა ჩინეთში, რომელიც 1957 წლიდან იღებს სათავეს. მთავარ როლს თამაშობს ჩინეთის საგარეო ვაჭრობის განვითარებაში, ჩინეთსა და დანარჩენ მსოფლიოს შორის ეკონომიკური და სავაჭრო გაცვლების წინსვლაში.
ყოველ გაზაფხულზე და შემოდგომაზე იმართება ქალაქ გუანჯოუში. 1957 წელს დაარსების დღიდან კანტონის გამოფენა სარგებლობს ყველაზე გრძელი ისტორიით, უდიდესი მასშტაბით, ყველაზე დიდი მყიდველის დასწრებით, სრულყოფილი პროდუქტის მრავალფეროვნებით და საუკეთესო ბიზნეს ბრუნვით ჩინეთში. 133-ე კანტონის გამოფენამ უმასპინძლა უცხოელი მყიდველებს 229 ქვეყნიდან, მათ შორის 129,006 ადამიანი დაესწრო ადგილზე და 390,574 ონლაინ.
134-ე კანტონის გამოფენის გახსნა დაგეგმილია 15 ოქტომბერს. საგამოფენო სექციები მორგებული და ოპტიმიზირებული იქნება როგორც ადგილზე, ასევე ონლაინ, ხოლო ოფიციალური ვებსაიტის ფუნქციები უფრო მოსახერხებელი იქნება მყიდველებისთვის უკეთესი გამოცდილების შესაქმნელად. საგამოფენო კატეგორიები და ფაზების მოწყობა ოპტიმიზირებული იქნება. გამოფენაში მონაწილეობას იღებენ ინდუსტრიის წამყვანი კომპანიები, მაღალი ხარისხის საწარმოები და გამორჩეული მახასიათებლების მქონე კომპანიები. მონაწილეობას მიიღებენ მსოფლიოში ცნობილი საწარმოები, რომლებსაც შეუძლიათ წარმოადგინონ თავიანთი ინდუსტრია და პროდუქტი. გაიმართება 6-დან 8 ინდუსტრიის ფორუმი, რომლებიც ფოკუსირებულია საგამოფენო ძირითად კატეგორიებზე. დაგეგმილია 200-ზე მეტი პროდუქტის გამოშვების აქტივობა, სადაც CF ჯილდოს გამარჯვებულები და ინდუსტრიის წამყვანი საწარმოები მოწვეულნი იქნებიან ახალი პროდუქტების, ტექნოლოგიების, ბრენდებისა და სერვისების სხვადასხვა ფორმით წარდგენისთვის. 2023 წლის CF დაჯილდოების ცერემონია გაიმართება ყოველწლიური ჯილდოს მფლობელი პროდუქტების წარმოსაჩენად.
აქვე გაგაცნობთ დარგებსა და განრიგებს ფაზების მიხედვით:
I ფაზა, 15-19 ოქტომბერი:
* სამომხმარებლო ელექტრონიკა და საინფორმაციო პროდუქტები, საყოფაცხოვრებო ელექტრომოწყობილობები, განათების აღჭურვილობა, ზოგადი დანადგარები და მექანიკური საბაზისო ნაწილები, ელექტრო დანადგარები და ელექტროენერგია, დამამუშავებელი დანადგარები, ტექნიკა, სამუშაოები ტექნიკა, ელექტროტექნიკა, ელექტრული კონსტრუქციები, აპარატურა და ხელსაწყოები.
II ფაზა, 23-27 ოქტომბერი:
ზოგადი კერამიკა, საყოფაცხოვრებო ნივთები, ჭურჭელი, ქსოვა, რატანისა და რკინის ნაწარმი, მებაღეობის პროდუქტები, სახლის დეკორაციები, საფესტივალო პროდუქცია, საჩუქრები, საათები, საკეტები, სამშენებლო და დეკორატიული მასალები, სანიტარიული და აბაზანის ტექნიკა, ავეჯი.
II ფაზა, 31 ოქტომბერი – 4 ნოემბერი:
ქსოვილები, ტექსტილის ნედლეული და ქსოვილები, ხალიჩები და გობელენები, ბეწვი, ტყავი და მასთან დაკავშირებული პროდუქტები, მოდის აქსესუარები და ფიტინგები, მამაკაცისა და ქალის ტანსაცმელი, საცვლები, სპორტული ტანსაცმელი, სპორტული და სამოგზაურო პროდუქცია, ქეისები და ჩანთები, მედიკამენტები, ჯანმრთელობის პროდუქტები და სამედიცინო მოწყობილობები, შინაური ცხოველების პროდუქტები და საკვები, ტუალეტის საშუალებები, პირადი ჰიგიენის საშუალებები, საოფისე ნივთები, სათამაშოები, საბავშვო ტანსაცმელი, სამშობიარო, ბავშვის პროდუქტები.

134-я Кантонская выставка
Кантонская ярмарка, также известная как Китайская ярмарка импорта и экспорта, является старейшей, крупнейшей и наиболее представительной торговой ярмаркой в Китае, основанной в 1957 году. Она играет ключевую роль в развитии внешней торговли Китая и развитии экономического и экономического развития. Торговый обмен между Китаем и остальным миром.
Он проводится каждую весну и осень в городе Гуанчжоу. С момента своего основания в 1957 году Кантонская ярмарка имеет самую долгую историю, самый большой масштаб, самую большую посещаемость покупателей, отличное разнообразие продукции и лучший деловой оборот в Китае. 133-я Кантонская ярмарка приняла иностранных покупателей из 229 стран, в том числе 129 006 человек присутствовали на месте и 390 574 человека онлайн.
134-я Кантонская ярмарка откроется 15 октября. Разделы выставки будут настроены и оптимизированы как на месте, так и в Интернете, а функции официального сайта станут более удобными для пользователей, чтобы обеспечить лучший опыт для покупателей. Категории выставок и порядок этапов будут оптимизированы. В выставке принимают участие ведущие компании отрасли, высококачественные предприятия и компании с выдающимися характеристиками. Предприятия с мировым именем примут участие и смогут представить свою отрасль и продукцию. Будет проведено от 6 до 8 отраслевых форумов, посвященных ключевым категориям экспонентов. Запланировано более 200 мероприятий по презентации продуктов, на которые лауреаты премии CF и лидеры отрасли будут приглашены для презентации новых продуктов, технологий, брендов и услуг в различных формах. Церемония награждения CF Awards 2023 будет проведена для демонстрации продуктов, удостоенных ежегодных наград.
Здесь мы познакомим вас с полями и графиками по этапам:
I этап, 15-19 октября:
Бытовая электроника и информационная продукция, Бытовая электротехника, Осветительное оборудование, Общие машины и механические основные части, Энергетические машины и электроэнергия, Оборудование для обрабатывающих машин, Строительная техника, Сельскохозяйственная техника, Электронные и электротехнические изделия, Метизы, Инструменты.
II этап, 23-27 октября:
Общая керамика, Предметы домашнего обихода, Кухонная и столовая посуда, Ткачество, изделия из ротанга и железа, Товары для сада, Украшения для дома, Фестивальная продукция, Подарки и премии, Художественные изделия из стекла, Художественная керамика, Часы, наручные часы и оптические приборы, Строительные и декоративные материалы, Сантехника и сантехника, Мебель.
II этап, 31 октября – 4 ноября:
Домашний текстиль, Текстильное сырье и ткани, Ковры и гобелены, Меха, кожа, пух и сопутствующие изделия, Модные аксессуары и фурнитура, Мужская и женская одежда, Нижнее белье, Спортивная и повседневная одежда, Продукты питания, Товары для спорта, путешествий и отдыха, Чехлы и сумки, Лекарства, Товары для здоровья и медицинское оборудование, Товары и еда для домашних животных, Туалетные принадлежности, Товары личной гигиены, Канцелярские товары, Игрушки, Детская одежда, Товары для беременных, младенцев и детей.